Kuchnie i wnętrza

MEBLE TWOICH
MARZEŃ

FIRMA OD KUCHNI – DOSŁOWNIE I W PRZENOŚNI

Czerpiemy inspirację z konkretnych potrzeb oraz światowych trendów, a doświadczenie oraz głód nowych realizacji sprawiają, że szukamy  oryginalnych i innowacyjnych rozwiązań. Każdy nowy projekt mebli na wymiar lub aranżacji przestrzeni otwiera kolejny rozdział w historii naszej firmy, który „zapisujemy” designerskimi wzorami i nowoczesnym funkcjonalizmem na miarę indywidualnych preferencji.

NASZE MEBLE NA WYMIAR I ARANŻACJE WNĘTRZ SPEŁNIĄ TWOJE WYMAGANIA

Zadowolenie Klientów to nasza najlepsza reklama, dlatego oprócz doświadczenia wielu zrealizowanych projektów i kreatywności zapewniamy rzetelność, terminowość, 100% zaangażowania, indywidualne podejście do konkretnych potrzeb oraz profesjonalizm na każdym etapie współpracy.

REFERENCJE

Firma Ebano na naszą prośbę zaprojektowała i wykonała nasze sale konferencyjne. Ze względu na małą ilość czasu jaką posiadamy zdecydowaliśmy się powierzyć firmie Ebano całość planowanych prac – od projektu, po samą realizacje. Wszystkie etapy pracy były dla nas miłym zaskoczeniem. W samym projekcie mogliśmy liczyć na kreatywność, znajomość panujących trendów w branży wnętrzarskiej o specjalizacji powierzchni biurowych i przestrzeni publicznych oraz dostosowanie projektu do wizerunku naszej marki. Realizacja z doświadczonymi fachowcami pokazała Nam jak ważna jest wiedza przy realizacji tego typu projektów. Sprawne działanie, pełna zgodność projektu z końcowym efektem wszystkich zadowoliła. Polecamy firmę Ebano jako godnego partnera do realizacji swoich wszystkich nowych celów zarówno prywatnych, jak też firmowych.
LINETECH 02.03.2015

Rekomenduję firmę „EBANO design” jako solidną, wiarygodną, niezwykle przyjazną w stosunku do klienta, w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonania zadań projektowych i wykonawczych. Jestem niezwykle zadowolony z wysokiego poziomu wykonywanych usług oraz potencjału technicznego i organizacyjnego jakie prezentuje firma „Ebano design”.
Powierzone prace zostały wykonane zgodnie z oczekiwaniami, a efekt końcowy nawet je przerósł, zgodnie z wyznaczonymi wcześniej terminami.
Firma „Ebano design” jest godna polecenia podczas realizacji swojego wymarzonego zakątka.
Z poważaniem Konrad Żmijewski.
KONRAD ŻMIJEWSKI 21.01.2013

Zawsze marzyłam o stylowej i praktycznej kuchni, ale sądziłam, że w mieszkaniu z lat 70-tych to niemożliwe. Dzięki Ebano przekonałam się, że nawet z pozoru niezbyt funkcjonalną przestrzeń można zamienić w stylowe i praktyczne wnętrze.

Po osobistej konsultacji specjaliści Ebano wykonali projekt, a następne nowoczesne meble na wymiar, które kompletnie odmieniły kuchnię i nadały mieszkaniu zupełnie nowy charakter. Realizacja przebiegła sprawnie i została ukończona w wyznaczonym wcześniej terminie. Z pełną odpowiedzialnością rekomenduje usługi Ebano i cieszę się, że właśnie ta firma zajęła się moją kuchnią.
Pozdrawiam, Ewa Tkaczyk

P. E. TKACZYK 17.03.2011

Ebano zaprojektowała i wyposażyła moją kuchnię w nowoczesne meble na wymiar. Stare budownictwo dawało duże możliwości aranżacji przestrzeni, którą specjaliści firmy wykorzystali zgodnie z moimi sugestiami, wzbogacając je o własne kreatywne propozycje. Przede wszystkim spodobało mi się zaangażowanie oraz indywidualne podejście do klienta. Już w fazie projektowania wiedziałam, że trafiłem na profesjonalistów, którzy wykonają zlecenia dokładnie tak, jak będę sobie tego życzyła. Najwięcej pochwał należy się Ebano za realizację projektu, ponieważ kuchnia w rzeczywistości wygląda jeszcze lepiej niż na projekcie. Zależało mi na wysokiej jakości, dlatego tak doceniam standard wykonania mebli i sprawny montaż. Wszystkim szczerze polecam usługi Ebano!
Z poważaniem, Hanna Janas
P. H. JANAS 12.04.2012

Wszystkim osobom, które nie mają pomysłu, w jaki sposób urządzić mieszkanie polecam usługi firmy Ebano. Firma zaaranżowała przestrzeń w moim mieszkaniu w sposób, który optymalnie wykorzystuje każdy m2. Projekt wnętrza jest bardzo oryginalny i idealnie spełnia oczekiwania całej rodziny. Na słowa uznania zasługuje przede wszystkim pomysłowość specjalistów Ebano, którzy najpierw zapoznali się z moimi potrzebami, a następnie zaproponowali kilka wariantów aranżacji mieszkania. Cała współpraca przebiegła szybko, sprawnie i w miłej atmosferze. Wszystkim polecam Ebano jako solidną firmę, której projektanci naprawdę znają się na rzeczy.
Pozdrawiam, Andrzej Kiersznowski
P. A. KIERSZNOWSKI 11.12.2010

NASZ ZESPÓŁ

Jesteśmy kolejnym pokoleniem projektantów firmy, która od 20 lat spełnia marzenia swoich Klientów. Jesteśmy firmą rodzinną, dzięki czemu wyjątkowa atmosfera w naszej warszawskiej pracowni pozwala Klientom poczuć się swobodnie i w kreatywnej rozmowie przedstawić swoją wizję wymarzonej kuchni, salonu, całego mieszkania lub domu.

Łukasz Sałek

Manager & Projektant

lukasz@ebano.pl

+48 606 336 543

Zuzanna Sałek

Office & Brand Manager

zuzanna@ebano.pl

+48 506 123 239

Kontakt

}

Godziny otwarcia:

Pn. - Pt.: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 15:00
Spotkania indywidualne, prosimy o telefon.

Telefon

+48 606 336 543

E-mail

lukasz@ebano.pl

Adres

Ebano - stolarnia
ul. Jarząbka 1a
05-090 Raszyn

Wyślij wiadomość